Naše certifikace a politika společnosti OFFICEO

 


OFFICEO v České republice zavedl Systém řízení jakosti (QMS - Quality Management System) a Systém řízení vztahu k životnímu prostředí (EMS - Environmental Management System). Úspěšně jsme prošli certifikačními audity a získali od certifikační autority T-Cert certifikáty.

Tyto certifikáty pro vás jako zákazníka OFFICEO znamenají jistotu, že splňujeme náročné požadavky, jejichž splnění tyto mezinárodní normy vyžadují.

 

stáhnout naši politiku jakosti a ochrany životního prostředí  >>

 

ISO 9001

Díky ISO 9001 (Systém řízení kvality) máte jistotu, že procesy nastavené v naší společnosti jsou standardizované. Kvalita naší služby je neustále monitorována, průběžně zjišťujeme Vaši spokojenost, což nám umožňuje kontinuální zlepšování.

stáhnout certifikát ISO 9001  >>

 

ISO 14001

ISO 14001 (Systém řízení vztahu k životnímu prostředí) zaručuje, že OFFICEO podniká v souladu s veškerou platnou legislativou v oblasti životního prostředí a navíc si stanovuje cíle nad rámec zákonných požadavků.

stáhnout certifikát ISO 14001  >>

 

ISO 27001

ISO 27001 (ISMS - Systém řízení bezpečnosti informací) zaručuje ochranu údajů poskytnutých klienty, ochranu firemního know-how, ochranu strategických obchodních informací a dalších údajů nezbytných pro úspěšné působení společnosti na trhu.

stáhnout certifikát ISO 27001  >>


 

 

home-button.jpg  Na úvodní stránku


Web online.officeo.cz využívá soubory cookies. Některé jsou nezbytné pro běh e-shopu, některé nám slouží pro analýzu chování uživatelů a jeho další vylepšování. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s používáním všech cookies. V odkazu „Upravit nastavení“ můžete nastavení upravit.


Upravit nastavení